pozim

Brenda dhomës së gjumit të Zaimina Vasjarit, këngëtarja pozon sexy

U rrikthye sërish me pozat provokuese.

Zaimina Vasjari ka ndarë një foto tërheqëse nga dhoma e saj e gjumit.

E veshur me rrobdëshambër, këngëtarja ka provokuar rrjetin.

Ajo është një nga nënat e reja të showbizit e cila mahnt gjithmonë me pozat e saj dhe format trupore perfekte. /Gazeta Express/