Adelina Tahiri

Brenda apartamentit luksoz të Adelina Tahirit në Vjenë

Nga Shkupi ajo është transferuar për të jetuar në Vjenë me familjen e saj të vogël.

Këngëtarja enjohur shqiptare, Adelina Tahiri e cila këtë vit edhe u bë nënë e një vogëlushime emrin Jon, po rri në Austri.

Dhe atje ka zbuluar pak nga apartamenti ku jeton dhe është një ambient simpatik. Siç duket për shtëpinë,ajo preferon ngjyrën e bardhë sepse edhe shtëpia e saj në Shkup, ambientin e katë arreduar në të bardhë si ngjyrën kryesore.