Bora Zemani

Bora Zemani rikthen në vëmendje takimin romantik me Donaldin

Prezantuesja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka qenë e ftuara e para në sezonin e ri të emisionit “Më lër të flas”.

Ajo këtë vit ka qenë shumë e përfolur për shkak të raportit me Donald Veshajn, pas një sërë ngjarjesh që ndodhën në Big Brother VIP.

Të njëjtit duket se janë ribashkuar dhe së këtë herë kanë folur edhe për marrëdhënien e tyre.

Bora fillimisht ka folur për takimin e famshëm në Big Brother VIP, ku shkoi për të takuar shoqen e ngushtë, Semi Jaupajn, e më pas u takua edhe me Donaldin.

“Është një vit që shoqërohet me lajme me histori. Ndodhi ajo situata dhe u ekzagjerua pak më tepër edhe nga mediat. Kam qenë e përfshirë vetëm 13 minuta. Ka patur periudha që kanë qenë të bukura, ka patur edhe të vështira. Jam munduar t’i kaloj. Kam pasur njerëz që janë kujdesur për mua”, tha Bora.

“I thashë Semit se nuk kam shanse të vij. Erdhën ashtu situatat. Ishte situata që ishte krijuar aty brenda, po komentohesha vazhdimisht. Ishte dhe situata e tillë sepse Donaldi kishte treguar historinë tonë. Ishte atmosfera e bukur”, vazhdoi më tej ajo.

Sidoqoftë, Bora theksoi se nuk do bënte një gjë të tillë sërish nëse do duhej që të përsëritej. /Telegrafi/