Video

Bora Zemani i bën surprizë të ëmbël Romeo Veshajt, në natën finale të Big Brother VIP Albania

Nata finale e Big Brother VIP Albania solli momente të papritura dhe plot emocione për finalistin e dashur të publikut, Romeo Veshaj.

Surpriza më e veçantë për të ishte shfaqja e Borës Zemanit, e cila u organizua në mënyrë të mrekullueshme brenda shtëpisë.

Pas udhëtimit të gjatë prej katër muajsh brenda shtëpisë së Big Brother, ndarja nga të dashurit ka qenë një ndër sfidat më të mëdha për banorët.

Foto: Screenshot/YouTube

Romeo Veshaj, i cili arriti të ruante qetësinë dhe të qëndronte i fortë deri në natën finale, u prek thellësisht kur pa Bora Zemanin të shfaqej përpara tij.

Emocionet e tyre nuk mund të përshkruhen me fjalë; lotët dhe përqafimet folën më shumë se çdo gjë tjetër.

Bora Zemani, e cila ka qenë mbështetëse e palëkundur e Romeos gjatë gjithë kohës së spektaklit, i dha atij inkurajimin e fundit për të vijuar betejën e tij drejt fitores.

Ndërkohë që spektakli po afrohej drejt shpalljes së fituesit, ky moment intim dhe i sinqertë mes Borës dhe Romeos shërbeu si kujtesë e fortë për atë që Big Brother VIP Albania përfaqëson. /Telegrafi/