bORA zEMANI

Bora jep lajmin e bukur për lidhjen me Donaldin

Pas takimit romantik që patën në ‘BBV’, Bora dhe Donaldi janë sërish në qendër të vëmendjes.

Janë fansat ata të cilët nuk reshtën se kërkuari përgjigje nga Bora se si qëndron raporti mes saj dhe Donaldit, shkruan Indeksonline.

Përmes disa videove, moderatorja tregoi se sa e bekuar është me një mike si Semi, të cilën e konsideron si motër.

Gjithashtu nuk vonoi dhe dha një përgjigj edhe sa i përket romancës së saj me Donaldin.

Ju e dini qëndrimin tim pavarësisht provokimeve që bëhen. Se ndoshta po mbajnë qëndrim tjetër, ku i dihet, ku e dimë ne se çfarë ndodh jashtë” tha Bora teksa reklamon varësen e Donaldit./Indeksonline/