“Bona famë” thotë Fero në këngën e re

Fero është reper i pëlqyer për publikun.

Tash e sa ditë ai kishte paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titull “Bona Fam”.

Kënga e re e reperit sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe ashtu siç e kishte paralajmëruar vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën më të re “Bona Fam”, kënduar nga anëtari i labelit “On Records”, Fero.

https://www.youtube.com/watch?v=1CeV8TRkRJE