Demi Rose

Bluza shumë e shkurtër ia zbulon ‘pa dashje’ gjoksin Demi Rose FOTO

Demi Rose provokoi sërish ndjekësit.

Modelja Demi Rose vazhdon me postime provokuese, ku vë në plan të parë format e bujshme trupore.

Së fundi, ajo pozoi nga pushimet, e veshur me të brendshme dhe një bluzë shumë të shkurtër në pjesën e sipërme.

Bluza e shkurtër ia zbuloi asaj pothuajse tërësisht gjoksin, ndërsa të shumta ishin komentet e ndjekësve të saj.