Moderatorja

Blerona ka vendosur t’i çmend anglezët, shikojeni si del rrugëve të Londrës

Moderatorja Blerona Zeqiri për momentin po qëndron në Londër.

E veshur me një fustan të kuq në të cilin i ka theksuar linjat, po duket si modele

Fotot e fundit të postuara nga ajo kanë marrë menjëherë vëmendje duke u komplimentuar jashtë mase dukja e saj.

Një prej ndjekësve i thotë se ‘e tranove krejt Anglinë”.

E dikush tjetër po ia dedikon vargjet e këngës “Ngjyra kuqe” nga Adrian Gaxha dhe Floriani.

loading…