Festë

Blerona e Ana ju “çmendin” bashkë në festë

Blerona Zeqiri dhe Ana Kabashi shpesh komentohen në mediat rozë.

Por, mbrëmë ishte një natë e veçantë për këngëtaren Ana Kabashi pasi ajo festoi ditëlindjen.

E këtë ditë kaq të rëndësishme për të ajo e kaloi me shoqërinë e saj të ngushtë, më saktë me mikeshën e saj më të mirë Blerona Zeqirin.

Është Blerona ajo që ka publikuar pamje në llogarinë e saj në Instagram, duke uruar këngëtaren.