çifti

Blero u relaksua me Tarën në pishinën e shtëpisë: Na mungon Afrona

Blero e kaloi mbrëmjen bashkë me vajzën.

Blero mbrëmë vendosi që të relaksohej në pishinën e shtëpisë së tij luksoze bashkë me vajzën Tarën.

Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Tarës dhe thotë se po ju mungon Afrona.

“E dashur, po na mungon shumë”, janë fjalët e Bleros.

Për ndryshe, Blero dhe Afrona kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të këtij viti.