Çifti

Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e parë të martesës, kështu e uron këngëtari gruan

Blero dhe Afrona sot festojnë përvjetorin e martesës.

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij Afrona Dika, sot festojnë përvjetorin e parë të martesës, shkruan lajmi.net.

Ishte Blero ai i cili e ka bërë të ditur këtë nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ai e ka publikuar disa foto të realizuara ndër vite e një nga dasma, dhe ka shkruar fjalët më të mira për ta uruar edhe publikisht gruan.