Blerim Destani prezanton Mercedesin super luksoz

Blerim Destani bën jetë super të shtrenjtë.

Blerimi një orë dore paguan 800.000 euro dhe nuk është për t’u habitur që vozitë një veturë poashtu super të shtrenjtë, shkruan lajmi.net

I tillë duket përbrenda Mercedesi i tij të cilin po e nget rruëve të Berlinit.

Ishte vetë Blerimi ai i cili e ka publikuar një foto në Instastory tek e cila ka treguar që aktualisht ndodhet në kryeqytetin e Gjermanisë.

Poshtë fotos gjeni lajmin për orët mijëra euroshe të Blerimit, njëra më e shtrenjtë se Porsche e Ferrari./Lajmi.net