Komenti

Blerand Stavileci e bllokon vajzën në Facebook, komenti që mori nga ajo më pasta ishte epik

Ish ministri i PDK-së, Blerand Stavileci ishte njëri ndër më të zëshmit këto ditë në Facebook, pas situatës së krijuar me mocionin që rezultoi tërësisht i suksseshëm.

Në fillim Stavileci sipas komentit të qytetarës, ai i fshiu replikën asaj, mirëpo qytetarja nuk u ndal, disa ditë pas, si për t’i ikur nga sytë Stavilecit, i komentoi dhe mori më shumë pëlqime sesa vetë-postimi i PDK-së, shkruan Ballkani.info.

Ky është komenti epik i qytetarës: