Bleona Qereti sjell pamje nga performanca e fundit, më seksi se kurrë

Bleona Qereti, është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila i tejkaluar kufijtë.

Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e që atje po e zhvillon edhe karrierën profesionale.

Më shumë se kurrë, Bleona ka qenë aktive këtë vit, duke sjell dy këngë të reja, “Monsters” dhe “I don’t need your love”, të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku.

Përveç tyre, Qereti nuk ka munguar as në performanca të ndryshme. Ajo solli disa imazhe në rrjete sociale, para se të performonte në Florida.

Me një fustan të shkurtër glamuroz, Qereti ka vënë në pah këmbët e gjata seksi dhe linjat bombastike.

“E lindur për ta bërë këtë”, shkruan ajo.

https://www.instagram.com/p/BqRVPGJljpV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control