Modelja

Bleona iu dedikon këngë komentuesve negativë: Kancer digjital!

Personazhet publikë që janë aktivë në rrjete sociale ndeshen shpesh me komente negative nga njërëz që nuk i pëlqëjnë.

Në fakt kjo është diçka që vjen bashkë me famën e prej së cilës askush që do të jetë i njohur nuk mund të shpëtojë.

Dhe në lidhje më këtë fenomon së fundmi këngëtarja e njohior Bleona Qereti ka vendosur ta përdorë si temë për këngën e saj më të fundit.

Këngëtarja shqiptare ka treguar se në datë 27 shtator do të publikojë projektin e ri muzikor, që do të ketë në qendër të saj komentet fyese në rrjete sociale të bëra nga personat që përdorin llogari të rreme.

‘Kënga ime e re do të publikohet në datë 27 shtator. Kam vendosur të flas për një fenomen që është bërë pjesë e jetës së çdo personi që përdor rrjetet sociale, veçanërisht personazhet e njohur. Jo të gjithë ne kemi kurajën të zbulojmë se çfarë është në të vërtetë: Një kancer digjital!

‘Jam duke folur për komentet të mbushura me urrejtje nga njerëz të mjerë, të cilët shumicën e kohës shkruajnë nga llogari fallco duke përdorur WiFi falas. Këta dështakë nuk kanë as kurajën të përdorin emrat e vërtetë dhe kjo është e vetmja mënyrë për të justifikuar dështimin e tyre në jetë duke ju drejtuar gishtin të tjerëve, që në të vërtetë kanë punuar fort për të arritur aty ku janë! P.S: Ju fal të gjithëve, sepse nëse më ndiqni ju jeni fansa”ka shkruar në postim Bleona.

Kënga e re e Bleonës do të titullohet “Haters” (Urryesit)

View this post on Instagram

#HATERS My new single is coming out on September 27th in all the streaming services. So I decided to speak out loud for a phenomenon that has become a part of everyone’s life, who is using the social media – especially #celebrities. But not very many of us have the courage to point it out for what it really is: A #digital #cancer !!! I am talking about the #hating and #bullying #comments of #miserable people which, most of the time, are sent from #fakeaccounts using the free #WiFi‼️ The #losersclub don’t even have the courage to use their #real name, and this is their only way of justifying their own #failure in life by pointing fingers at the others – who actually have worked very hard to be where they are at!!! PS: I forgive you all!!! Because #bitch….. If you are following – YOU – ARE – A – #FAN!!! #bleonaires #letsgo #stopbullying #stop #haters stop #digitalcancer Vendosa te flas per nje fenomen qe eshte kthyer ne #kancer digital!! #bullizmin ! Duhet te gjithe te ndalojme kete fenomen kaq te shemtuar qe fatkeqesisht vjen vetem xhelozia dhe urrejtja e njerezve te vegjel, qe flasin pa fakte e nuk kane kurajon te kerkojne arsyen e deshtimit tek vetja por fajesojne gjithmone dike tjeter per poziten ne te cilen ndodhen momentalisht. ✌?#hatersgonnahate

A post shared by Bleona (@bleona) on

loading…