Ylli i pop-it

Beyonce shfaqet super seksi në kopertinën e fundit për “British Vogue”

Ylli i pop-it Beyonce Knowles ka realizuar fotosesion të ri.

Bukuroshja ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Në këto imazhe, këngëtarja dukej joshëse teksa u shfaqur e veshur me kostume të ndryshme.

Madje në njërën prej fotografive, ajo u shfaq e veshur me një kostum shumë të ngushtë dhe transparent, n֝ë të cilën ka ngritur këmbën lartë.

Pamja e saj e mrekullueshme është komentuar mjaft shumë nga miliona ndjekësit në rrjetin social Instagram, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse duket.

Vlen të përmendet se gjatë muajit fusht, Beyonce ka qenë duke punuar në albumin “Black Is King”.