Beyonce ia fut ‘flakën’ Instagramit me fotot reja

Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram.

Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore.

Këngëtarja Beyonce është veshur kështu për galambrëmbjen “Shawn Carter Foundation” që mbahet sonte.

Beyonce ka marrë mijëra komente nga fansat e saj në të tria postimet në Instagram. Gjithashtu edhe pëlqimet nuk kane munguar.

Kuleta e saj “One Dollar Bill”, ra në sy dhe u komentua pozitivisht nga fansat e saj.

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on