Berisha: Drejtori i Portit të Durrësit dhe vëllai i tij të përfshirë në trafikun e drogës

Ish- kryeministri Sali Berisha denoncon drejtorin e Portit të Durrësit.

Sipas tij kreu i portit dhe vëllai i tij janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike.

“Me targa te falsifikuara bënin transportin e lëndëve narkotike!”, shkruan Berisha.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“I nderuar z. Berisha, jam nje qytetar i Durrësit. Dua t’ju bej me dije se: Afrim Bakaj Drejtor i portit Durres ka vella Altin Bakaj e cili eshte me emer te ndryshuar pasi eshte denuar ne itali.
Altin Bakaj ka qene zv drejtor i patentave ne Durres, ku ndante pazaret e falsifikimit te targave (ky nip i Cine Avdylit) me Roni Shqiopa i grupit te saje qorrit dhe perdorues drroge gjithashtu. Me targat e falsifikuara keto benin dhe transportimin e lendeve narkotike. Anonim te lutem.”