Veshje

Bella Hadid prezanton një trend të ri, të çuditshëm dhe elegant

Besojmë se i keni parasysh ato çorapet e gjata deri te gjuri që dikur kanë bërë namin…

Epo, tani i ka rikthyer Bella Hadid, në një mbrëmje romantike me të dashurin e saj, Marc Kalman. Deri këtu ok, ama çorapet e gjata u kombinuan me një palë taka lëkure në ngjyrë të zezë.

Bella e ka çuar në një tjetër nivel veshjen, duke zgjedhur një palë pantallona të shkurtra me kuadrata, një bluzë të thjeshtë, bomber dhe çantë të zezë.

Sigurisht, syzet dhe bizhuteritë silver nuk mungojnë.

Me pak fjalë, nëse po kërkon një veshje unike për ditët e freskëta të verës, pse jo edhe të vjeshtës, ja ku e ke: