Numri 54

Bejta: Në Gjilan ndjej thellësisht motivin e mbështetjes

Kandidatja për deputete nga radhet e koalicionit AAK-PSD, Fiknete Bejta, ka qëndruar sot në Gjilan, ku bashkë me kandidatin për kryeministër, Ramush Haradinaj, kanë takuar simpatizantët dhe banorët e kësaj ane.

Postimi i plotë:

Në Gjilan ndjej thellësisht motivin e mbështetjes. Ndjej pa rezervë e fuqishëm lidhjen që e kemi bashkë, si mbesë Gjilani.

Gjilani sot u rreshtua në mbështjetje të konceptit 100% shtet! #54

loading…