Reperi

Bëhet 25 vjeçar, reperi kosovar emocionohet nga mesazhi i babait

Dita e sotme ka qenë shumë e veçantë për të.

Reperi nga Ferizaj, Blasta që nga ndërrimi i datës së fundit deri me tani ka festuar ditëlindjen e 25-të, shkruan Ballkani.info.

Ai në rrjetet sociale ka hedhur një fotografi ku tregoi se po feston dje mori urime nga shumë njerëz.

Por, Blasta e veçoi urimin e sinqertë që mori nga babai i tij.

I ati kishte zgjedhur fjalët më të mira që një baba mund t’i zgjedhë për të birin.

Këto fjalë e emocionuan Blastën prandaj dhe i shpërndau.

Për reperin urojmë edhe shumë vite tjera./Ballkani.info/