Befasi shumë e bukur

Befasohet Tayna, merr një dhuratë romantike

Tayna ka pranuar disa trëndafila në formë zemre me emrin e saj.

Ajo po shijon suksesin shumë të shpejtë që e ka krijuar në skenën muzikore shqiptare.

Tashmë me shumë hite dhe me shumë fansa, Tayna ka arritur që të mbledhë plot 1 milion ndjkës në Instagram, brenda një viti.

E sot Taynën e ka pritur një befasi shumë e bukur para derës së shtëpisë së saj.

Pesë buqeta me trëndafila, të formuara në forma zemre, çdonjëra me nga një shkronjë të emrit të saj në lule të bardha e kanë pritur Taynan.

Ajo ka postuar fotografinë e buqetave në tokë ndërsa nuk ka zbuluar se nga kush e ka këtë dhuratë të bukur.

loading…