Bebe Rexha sjell imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit të fundit

Bebe Rexha është një prej artisteve shqiptare që po shënon karrierë ndërkombëtare.

Bebe Rexha së fundi ka publikuar duetin “Say My Name” me David Guettan dhe J.Balvin.

Kësaj kënge, tre artistët ia kanë shoqëruar edhe videoklipin dhe po pritet shumë mirë në publik.

Përmes rrjeteve sociale, Bebe Rexha ka sjellë imazhe nga prapaskenat e këtij klipi, ku vë në pah të pasmet bombastike.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bebe Rexha ka marrë mbi 22 milionë klikime në kanalin YouTube.

https://www.instagram.com/p/Bqz2Dz_nzPo/?utm_source=ig_embed