Bebe Rexha shumë ‘HOT’ në klipin me David Guetta dhe J Balvin (VIDEO)

DJ i njohur francez David Guetta është bashkuar me Bebe Rexhën dhe J Balvin për këngën e re me titull ‘Say My Name’ e cila tashmë është lëshuar me një videoklip shumë interesant.

Kënga është pjesë e albumit të shtatë të DJ të njohur i cili u publikua gjatë muajit shtator.

Për klipin u përkujdes Hannah Lux Davis.