Dy këngëtaret

Bebe Rexha shfaqet pranë Rita Orës: Kur vajzat e përkrahin njëra-tjetrën…

Bebe Rexha dhe Rita Ora edhe kësaj radhe e kanë dëshmuar dashurinë që kanë për njëra-tjetrën, shkruan ballkani.info.

Është Bebe ajo e cila ka shpërndarë një imazh me fansat nga gala mbrëmja në Santa Monica të Los Angelos.

“Vajzat kur e përkrahin njëra-tjetrën është fuqi, Të dua shumë Rita Ora”, shkruan Bebe në postimin e hedhur në Instagram.

Bebe dhe Dua kanë një raport tejet të mirë përkundër Dua Lipës e cila nuk flet me këngëtaren Ora.

Përveç kësaj bukuroshet shqiptare këtë javë shkëlqyen edhe në ngjarjen e madhe të vitit ‘American Music Awards 2018’.