Bebe Rexha ndjek nga afër koncertin e Dua Lipës, sjell pamjet

Këngëtaret me prejardhje shqiptare Bebe Rexha dhe Dua Lipa po korrin çdo ditë suksese të reja në botë.

Bebe Rexha mbrëmë ishte e pranishme në një koncert ku performoi Dua Lipa.

Këngëtarja ka postuar një video në rrjete sociale, në të cilën shihet Dua teksa po dhuronte performancë magjike në skenë.

Bebe dukej se po argëtohej në maksimum me këngët e saj, andaj publikoi video nga ky koncert.

Për ndryshe, shumë herë është komentuar raporti i tyre mes vete, Bebe dhe Dua kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën.