Bebe Rexha

Bebe Rexha ‘godet’ keq kësaj radhe, zbulon shumë nga ana intime.

Bebe Rexha përmes imazheve që sjell në këto rrjete, njofton fansat për çdo të re rreth saj.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me një fustan të shkurtër, të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme të gjata.

Në një prej fotove, Bebe ka provokuar duke i kthyer të pasmet nga kamera, teksa i dukeshin qartë edhe të brendshmet.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, në bashkëpunim me David Guettan dhe J Balvin.