Bebe Rexha fle e zhveshur, ndan me ndjekësit këtë moment nga krevati

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha javën e fundit ka qenë shumë e angazhuar me koncerte.

Ai që vlen të përmendet është në sfiladën e ‘Victoria Secret’, ngjarje në të cilën si Rita ashtu edhe Bebe morën vëmendje maksimale.

E veshur shkurt dhe ngushtë, Bebe Rexha ka treguar shumë nga vetja, kështu duke e dëshmuar edhe njëherë se është konkurrente e fortë e Kim K, sa u përket vitheve.

Pas angazhimeve të shumta dhe tash kur performanca e saj për ‘VS’ po komentohet me fjalë të mira, Bebe ka zgjedhur të relaksohet dhe ta bëjë gjumin rehat.

Këngëtarja seksi e ka publikuar një foto në Instagram nëpërmjet të cilës zbulon se fle e zhveshur.