Foto

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me pozat e reja në kostum të lëkurës

Ajo është njëra ndër artistet më atraktive të showbizit shqiptar, ku rrëmben thuajse gjithnjë vëmendje.

Fjala është për Beatrix Ramosaj, e cila po ashtu është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

E njëjta ndan me fansat fotografi të ndryshme nga përditëshmëria e saj, duke mos i munguar edhe pozat provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, e veshur me kostum të zi të lëkurës, teksa ka vënë në pah linjat trupore.

Me flokët e valëzuara dhe grimin më të rëndë, kjo pamje e këngëtares shqiptare e bën të duket edhe më unike.

https://www.instagram.com/p/B4ZkUXdhr4n/