Estetike

BBC aksidentalisht komplimenton gjoksin e princeshës britanike Eugenie! (FOTO)

Martesa e princeshës britanike, Eugenie dhe partnerit të saj të kahmotshëm Jack Brooksbank, u bë qendër e vëmendjes.

Madje edhe fustani i saj u komentua gjatë, por se aksidentalisht ajo pranoi një të tillë nga raportuesit e gjigantit mediatik BBC, njofton Klan Kosova.

Derisa princesha Eugenie doli nga makina bashkë me babain e saj, njëra nga raportueset komentoi: ”What a beautiful dress” (Çfarë fustani i bukur!), por kjo do të keqkuptohej nga i angazhuari në detyrë për të publikuar titrat në televizion pasi ajo duket se i tingëlloi ndryshe.

Aty u zgjodh krejt diçka tjetër për tu shfaqur për publikun.

Komenti i cili aksidentalisht u shfaq në ekran i referohej gjoksit të princeshës por jo fustanit siç deklaroi raportuesje:

”What e beautiful breasts!” (Çfarë gjoksi i bukur!) ishte komplimenti drejt princeshës i shfaqur në transmetim.

Një komenti i tillë u bë viral në media dhe mori dhenë duke u ndarë në secilën ballinë të gazetave, njofton Klan Kosova.