Çifti

Bashkëshorti i Afërditës nuk përmbahet, ja çfarë i bën asaj në ashensor

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj po shijojnë në maksimum jetën bashkëshortore.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl së fundi kanë publikuar imazhe nga pushimet në Gjermani.

Në një prej tyre, çifti u shfaqën shumë të dashuruar në ashensor, ku Jakub po i dhuronte puthje Afërditës.

Modelja ishte veshur me veshje sportive, duke vënë në plan të parë format perfekte trupore.

Kujtojmë se Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre vitin e kaluar.

loading…