Bashkëshorti e la vet, këtë gjë e bëri Afërdita Dreshaj

29 qershori shënoi dasmën e tyre.

Por, angazhimet që kanë në karrierë kanë bërë që Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl të mos shihen me ditë të tëra, shkruan Ballkani.info.

Së fundmi dyshja nuk janë parë bashkë e Afërditës po i mungon bashkëshorti saj.

Ajo në Instastory ka hedhur një foto ku çifti shihen në ashensor.

“Më mungon gjysma ime” janë fjalët e këngëtares./Ballkani.info/