Video

Bashkëpunimi i ri i Ilirit dhe Flamurit qenka një hit

Iliri dhe Flamuri kanë gati projektin e ri muzikor!

Përmes një postimi në Instagram, të dy artistët njoftuan se projekti i ri muzikor “Si Kokaina“ do të lansohet së shpejti.

Madje, për këtë projekt janë bashkuar me Ermenita Hoxhën.

Dëgjoni pak nga hiti i tyre që do lansohet së shpejti. /Prive.al