Bardhi

Bardhi konfirmon bashkëpunimin e radhës

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm mes Bardhit dhe këngëtares Alketa, siç duket dyshja ka gati projektin e ri, transmton IndeksOnline

Konfirmimin e bashkëpunimit e ka konfirmuar vet këngëtari në rrjetin e tij social ‘Instagram’, kënga do të titullohet ‘Mi Amore’ kurse data e publikimit nuk dihet ende./IndeksOnline/