foto

Ballkani.info ju sjellë foto nga aksidenti i rëndë në Rrugën Prishtinë- Fushë Kosovë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 10:00 në Fushë-Kosovë.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur katër të lënduar.

Ballkani.info ju sjellë foto nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur aksidenti.

Këtë aksident e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë Flora Ahmeti, ku ka thënë se Policia është në vendin e ngjarjes, dhe se aksidenti ka ndodhur në mes tri veturave.