Artistja

Baby G publikon këngën e re në bashkëpunim me të dashurin (VIDEO)

Baby G e ka publikuar bashkëpunimin me të dashurin.

Baby G ka zgjedhur që projektin e ri muzikor ta sjell në bashkëpunim me të dashurin e saj, Lim Hoti.

Kënga titullohet “Pretty Gangster” dhe vjen e realizuar edhe me videoklip. Ky projekt muzikor është punuar nga çifti të cilët edhe tekstin e kanë shkruar vetë.

‘It’s me’ ka qenë kënga e fundit e saj e cila po ashtu erdhi me videoklip dhe u pëlqye nga fansat.

https://www.youtube.com/watch?v=qUv6wzPuqNk