Desirae Deal

Babai i “ëndrrave”, vishet me kostum sirene për të bërë të lumtur 8-vjeçaren… FOTO

Thuhet gjerësisht që marrëdhënia mes babait dhe vajzave është tejet e veçantë. Prindi mashkull gjithmonë është i prirur për të plotësuar dëshirat dhe ëndrrat e vajzave dhe për ta arritur këtë, nuk i tremben ndonjë “çmendurie” të mundshme.

Kur flasim për “çmenduri” e kemi fjalën për rastin e Desirae Deal, i cili veshi kostum sirene në ditëlindjen e tetë të së bijës, vetëm e vetëm që ta bënte disa çaste të lumtur atë. Fotot e baba e bijë janë bërë virale në rrjete sociale dhe në drejtim të tyre kanë vërshuar një sërë komentesh pozitive.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.