Modelja

Aurela Hoxha me pozë atraktive në fustanin e zi

Aurela Hoxha është goxha aktive në rrjete sociale.

Aurela Hoxha në postimet që bën në rrjete sociale, nuk i kursen imazhet joshëse.

Së fundi, modelja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur në një fustan të zi, të shkurtër.

Aurela dukej joshëse, duke vënë në pah këmbët seksi, kurse nuk munguan komentet dhe pëlqimet nga ana e ndjekësve.

View this post on Instagram

🥂

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on