Këngëtarja

Aurela Gaçe uron miken e saj Eli Fara me rastin e ditëlindjes

Aurela e ka uruar edhe publikisht Eli Farën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, e kolegë, e nuk ka munguar urimi publik i mikes së saj po ashtu koleges, Aurela Gaçe.

Ajo i ka publikuar disa fotografi së bashku me të dhe pranë postimit i ka shkruar disa fjalë.

“Gëzuar ditën e lindjes mikja ime e shtrenjtë @elifaramari
I lutem Zotit të të japë,jo vetëm jetë e shëndet, por të ta gëzoje zemrën me gjithçka dëshiron e mertiton. E ti, meriton shume, fisnike ❤. E konsideroj veten me fat që të kam pjesë të jetës time.”, ka shkruar Aurela pranë postimit.

Urimit i janë bashkangjitur edhe persona të tjerë të cilët kanë lënë komentet e tyre.