Këngëtari

Atmosfera që po krijon Dren Abazi në Gërmi (Foto)

Këngëtari Dren Abazi po mbanë koncert në Prishtinë pas 10 vitesh, përcjell Ballkani.info.

Ai është duke performuar në parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Koncerti ka filluar më orën 20:00 dhe nga pamjet qe ka siguruar Ballkani.info shihet një atmosferë e zjarrtë.