Ish presidentja

Atifete Jahjaga uron të ëmën për ditëlindje: Edhe 100 e shtrenjta ime

Nëna e ish-presidentes së Kosovës feston ditëlindjen.

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga përmes një postimi të bërë në Facebook ka uruar të ëmën për ditëlindje.

Ajo zgjodhi një fotografi ku shihet në përqafim e të ëmës dhe e shoqëroi me këtë urim

“‘Edhe 100, e shtrenjta ime!” shkruan ish-presidentja.