lajmi i fundit

Asnjë rast me Covid-19 në Kosovë

Kohëve të fundit po vërehet rënie e rasteve të reja në vendin tonë.

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24-orësh të rasteve të reja me Covid-19.

Gjatë 25 testimeve bëhet e ditur për një rast të vdekjes dhe asnjë rast pozitiv, shkruan Ballkani.info.

Ndërkaq, 27 raste mbeten aktive./Ballkani.info/