Video

Artani “i shqetësuar”, sërish e pa në ëndërr Mc Bekën

Artani ka treguar sot në mëngjes se sërish e ka parë në ëndërr Mc Bekën.

Kjo i ka ndodhur disa herë dhe për këtë arsye ai tha se është pak i shqetësuar, njofton Klankosova.tv.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni se si aktori e pa në ëndërr, ish-banorin e Big Brother VIP Kosova.