Arta zbulon këmbët seksi

Ka realizuar një set të ri të fotografive.

Këngëtarja Arta Memedi që para ca javësh ka lansuar projektin e ri “Kleoarta” tashmë po merret me diçka tjetër, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për setin e ri të fotove ku edhe njëherë tregoi se sa seksi di të jetë.

Në Instagram ajo ka hedhur një fotografi ku shihet me një minifund, duke nxjerrë në pah këmbët seksi.

Kujtojmë që Arta kohëve të fundit ka qenë toplajm për shkak të raporteve të saj me ish menaxherin Rinor Hykollin dhe për thumbimet me Taynën./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Zemër, I’m takin’ over ⚠️

A post shared by KLEOARTA (@artamemedi) on