Aktorja e njohur

Arta Nitaj në Dubai, poza seksi pranë makinës “Bugatti”

Arta Nitaj ka sjellur poza të reja në Instagram nga pushimet në Dubai.

Bukuroshja kosovare ka ekspozuar edhe një herë linjat e saj super seksi, por këtë herë para një makine luksoze.

Arta e cila famë më të madhe e mori nga roli “Xhesika” në serialin vendor “O sa mirë”, mahnit më format e trupit dhe këmbët seksi, teksa pozoj pran një makine të tipit “Bugatti”.

“Bugatti ne shtiklla”, ka shkruar Arta sipër fotografisë.

Ndryshe, përveç si aktore, Artën e kemi parë edhe moderatore.