Arta Elezaj

Arta Elezaj i tregon të pasmet në pantollonat e shqyer

Arta ka provokuar sërish.

Modelja Arta Elezaj e cila u bë e njohur me rolin e Xhakartës në serialin vendor “O sa mirë” po vazhdon të ketë vëmendje të madhe, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë rifreskon profilin me imazhe të ndryshme.

Në fotot e fundit Arta ka marrë vëmendje me stilin ekstravagant të veshjes. Modelja u shfaq me bluzë të hapur tek gjoksi dhe pantollona të shqyer tek të pasmet duke treguar më shumë nga trupi saj.

Ani pse u largua nga ekrani televiziv Arta është mjaft e ndjekur në instagram me plot 234 mijë ndjekës.