Arta Nitaj

Arta del në rrugë pa sytjena

Është një nga modelet dhe aktoret më të komentuara kosovare.

Arta Nitaj edhe njëherë ka arritur ta mahnis rrjetin social Instagram me fotografinë që e ka publikuar në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan të hapur te gjoksi që i kishte nxjerrë asaj pothuajse gjithë këtë pjesë të trupit.

Me një veshje të tillë, Arta padyshim që dukej shumë seksi.

View this post on Instagram

🍑 @labelnue

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on