Albumi i ri

Arta Bajrami publikon albumin me këngë popullore dhe folklorike

Ka lansuar album të ri.

Edhe pse kanali Youtube ia ka zbehur vlerën albumit, prapë se prapë kjo gjë nuk ndikoi te Arta Bajrami që ta realizojë një projekt të tillë, shkruan Ballkani.info.

Ajo tashmë ka publikuar albumin e titulluar “Dasma Shqiptare” që përmbanë këngë popullore dhe folklorike.

Arta ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me veshjë kombëtare ku ndër tjera tha se CD-ja e albumit të saj tashmë gjendet në pika të shitjes./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BraeX7xjyuC/?utm_source=ig_web_copy_link