Njofton policia

Arrestohet një person pasi i kërkoi një femrës 2 mijë e 500 euro, ose do t’i publikonte foto intime!

Ankuesja femër K-shqiptare ka raportuar se në vazhdimësi është shantazhuar nga i dyshuari mashkull K-shqiptar, i cili ka kërkuar 2500 € ose në të kundërtën do t’ia publikoj disa foto intime të ankueses, njofton Policia e Kosovës
.
Me 15.10.2018 është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.