Arrestohet një i dyshuar për shitje të lëndëve narkotike

Ditën e djeshme në orët e mbrëmjes, policia ka bastisur shtëpinë e një të dyshuari ku gjatë kontrollit ka gjetur sasi të konsiderueshme të lëndës narkotike, të llojit marihuanë.

I dyshuari është dërguar në stacion dhe pas intervestimit është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë:

Policia gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit ka gjetur dhe ka konfiskuar 68.2 gramë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë. I dyshuar është intervistuar dhe i është dërguar në vuajtje të dënimit.